1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Avrupa iyi uygulama ödülleri yarişmasi::stres yönetimi

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  banner.jpg
  2014-2015 AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI
  “SAĞLIKLI İŞYERLERİ STRESİ YÖNETİR”
  Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (EU-OSHA)’nın, 2014-2015 yılları yeni kampanyasının teması “Sağlıklı İşyerleri Stresi Yönetir”dir. Söz konusu kampanya kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetlerden biri, iyi uygulamaların özendirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen “AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI”dır. İşyerinde stres ve psikososyal risklerin başarıyla yönetilmesine yönelik güçlü bir taahhüt ve katılımcı bir yaklaşım ortaya koyan ve psiko-sosyal risklerin değerlendirilmesini vurgulayan iyi uygulama örnekleri, ulusal düzeyde dördüncü kez katılacağımız bu yarışma ile Türkiye çapında toplanarak değerlendirilecek, ulusal düzeyde seçilen en iyi iki örnek EU-OSHA’ya gönderilecek ve ülkemizi Avrupa çapında temsil etme fırsatını yakalayacaktır.

  Yarışmaya katılacak iyi uygulama örnekleri, her türlü destekleyici materyaller ile örneği içeren bir CD ve çıktıları ile birlikte, ekte yer alan başvuru formu doldurularak, başvuru süresi içerisinde, aşağıda verilen adrese iletilecektir.

  Kampanya Rehberi için Tıklayınız.
  Başvuru Formu için Tıklayınız.
  Ödül Rehberi için Tıklayınız.

  Yarışma için SON BAŞVURU TARİHİ 15 Eylül 2014’tür.

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
  İnönü Bulvarı No: 42 İ-Blok 3. Kat Emek/ANKARA
  (Sayın Fatma Nur BAŞAYAR, fnbasayar@csgb.gov.tr)
  Tel: 0(312) 296 67 52
  Fax 0 (312) 215 50 28
  E-mail: isggm@csgb.gov.tr
  Website: http://www.isggm.gov.tr

  KAYNAK


  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Ekli Dosyalar: