1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Avrupa'da en fazla iş kazası türkiye'de oluyor

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erdem Baskın tarafından 7 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  Hak-İş Sosyal Güvenlik Danışmanı Zahit Gönencan, iş kazalarının Avrupa ülkeleri arasında en çok Türkiye’de meydana geldiğini söyledi. Gönencan, erkeklerin kadınlara oranla daha fazla iş kazası geçirdiğini belirtti.

  Hizmet-İş Sendikası tarafından Hatay’ın Arsuz ilçesinde düzenlenen ‘iş sağlığı ve iş güvenliği’ konulu eğitim seminerinde konuşan Zahit Gönencan, Türkiye’de iş verenlerin işçilerin sağlığı ve güvenliği noktasında çok hassas hareket etmesi gerektiğini vurguladı. Yeni kanunun kademe kademe yürürlüğe girmesi ile iş sağlığı ve iş güvenliği noktasında önemli mesafeler alındığını belirten Gönencan, “Türkiye’de 1 milyon 435 bin iş yeri var. Türkiye’de 11 milyon sigortalı var. Bunlardan 6 milyon 800 bini 50’den az işçi çalıştıran iş yerlerinde hizmet görürken, 4 milyon 173 bini de 50’den fala işçi çalıştıran iş yerlerinde görev yapıyor. Avrupa’da en çok iş kazası olan ülke Türkiye oluyor. 2011 yılında 69 bin 277 iş kaza olmuş, bunun 65 bini erkekler 4 binini ise kadınlar yaşamış. Bu bakımdan çalışanlarımız ve işverenlerimiz iş sağlığıyla ilgili kurallara ve kanunlara dikkat etmesi gerekir.” dedi. Gümüş Otelde devam eden ve 3 gün sürecek seminere katılanlara İş sağlığı ve iş güvenliği ile yeni çıkan iş sağlığı yasası hakkında bilgiler verildi. Programa, Adana, Osmaniye, Tarsus, İskenderun temsilcileri katıldı.

  http://gundem.bugun.com.tr/avrupada-en-fazla-is-kazasi-turkiyede-oluyor-haberi/816640

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   54,7 KB
   Görüntüleme:
   6.209
 2. Fatih Ataselim Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  43997
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ekosistem
 3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  sevinsek mi üzülsek mi
 4. Fatih Ataselim Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  43997
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ekosistem
  Sevinçlerimizi de bastırdı