1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ayak koruyucu tavsiye

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Osman ÖZ tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Osman ÖZ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kılıç Holding
  Merhaba,

  İşyerimizde tank yıkama işlerinde personel polyester tanklara girip tank yıkamak zorunda kalıyor. Bu sırada kaymaz tabanlı çizme giymeleri gerekmektedir. Yanlız yaz geldi ve çizme giymek bu sıcaklarda mümkün değil. Mantar vb gibi rahatsızlıklara da neden oluyor. Sandalet tarzı birşey düşündüm ama bu iş için kullanılan özel ürünler varsa benimle paylaşabilir misiniz?

  Saygılarımla,
 2. Tuğba CABİ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  SHAMROCK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
  Bu sanırım çoğu işletmenin sorunu,fakat ıslak ortamda sandalet tarzı ayakkabı uygun değil.Farklı bir düşüncesi olan var ise paylaşırsa seviniriz.
 3. kaymaz tabanlı ayakkbıları tercih edebilirsiniz.isterseniz özelden iletişime geçin yardımcı olayım.tanıdığım bir üretici var.özgün tasarımları var. oldukça da uygun fiyatları.