1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Aynı adreste bulunan 2 iş yeri için risk analizi?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Baran Aydemir tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14829
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  aynı apartıman dairesinde bulunan 2 iş yerinden bir tanesi bana risk analizi yap dedi.o bir odada ofis bölümünde kalıyor. diğer odada ise ufak bir tekstil atölyesi var.işlerini ofis bölümünden halleden kişi bana risk değerlendirmesi yap dedi.benm yaptığım risk analizi her iki yere de mi dahil olacak?yani her iki iş yerinin risk analizini birden mi yapmalıyım?
 2. Emre Öcal İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  77218
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İkiside ofis olsa ortak bir risk analizi olurdu belki ama , bahsettiğiniz durumda tehlike sınıfları farklı sanırm, öyleyse ortak risk analizi zaten hiç mantıklı değil.