1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Aynı iş yerinde ISG uzmanlığının yanında ikinci bir sorumluluk almak.

Konusu 'OSGB' forumundadır ve ypl1972 tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. ÖMER DEMİRAĞ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  HAS METAL ALUMİNYUM
  arkadaşlar ben bir inşaatta tam zamanlı şantiye şefi olarak çalışıyorum. 18 mayısta c sınıfı uzmanlık sertifikasını aldım. kendi şantiyemde ve ya başka bir yerde sertifikamı kullanabilir miyim ? b sınıfına hak kazanmak için işletmek istiyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.
  teşekkürler
 2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  her türlü çalışabilirsin ama kullanabilirmiyim deyince biraz cık farklı oluyor
  belge işlesin derken belgenin gerektirdiği kriterleri uygulamayı göz ardı edebilirsin sonra sıkıntı yaşarsın
 3. ÖMER DEMİRAĞ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  HAS METAL ALUMİNYUM
  biz firma olarak bir isg kurumuyla anlaştık hizmet alıyoruz ama bende şantiye şefi olduğum için ve işveren vekili olduğum için yardımcı koordinatörlük gibi bişey varmış duyduğum kadarıyla. b sınıfı olabilmek için c sınıfında aktif 3 sene görev yapmak gerekiyor ya onun için soruyorum bu kriteri nasıl sağlarım diye