1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Az tehlikeli sınıfta iş sağlığı kaosum var

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Mustafa bozye tarafından 28 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sektör isg
  Belki onlarca defa soruldu ama,
  2016 ya ertelenmeyle beraber 50 den az çalışanı olan az tehlikeli sınıf işyerlerinde iş sağlığı kapsamında ertelenmeyen ne var? Beraber çalıştığım hekimin bile kafası karışık. Bakanlık duyurusu akıllara zarar:
  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=saglikraporlari

  İşyeleri sorup duruyor, bekleyin demekten ben yoruldum
 2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Risk analizi, Acil Durum Planları ve Eğitimlerin ertelenmeler le hiç bir bağlantısı yok. onlar hep vardı hep var olacaklar :D
 3. segül gül İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2014 ---
  kamuda karmaşa devam ediyor.hatta kamu hastanesinde bile bu işin nasıl yapılacağı tartışma konusu.ne kanunmuş,yürüyemedi gitti.