1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınıfı belge vizeye kalan gün sorunu

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Okan Bostan tarafından 5 Eylül 2019 başlatılmıştır.

 1. Okan Bostan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  246622
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Herkese iyi forumlar. Yüksek Lisans sonrasında 15.12.2018 tarihinde yapılan sınavdan 70 tam puan aldım ve B Sınıfı İGU olmaya hak kazandım. Fakat o süreç esnasında proje bazlı bir işte çalışıyordum ve işim bitince geçen hafta yani 29.07.2019 tarihinde parayı yatırdım ve belgem dün onaylandı. Fakat belge başlangıç tarihim 10.01.2019 (yani sonuç açıklama tarihi) ve vizeye kalan gün sayısı 1588 gün olarak gözüküyor.

  Benim sormak istediğim ise herkeste durum aynı mı yoksa sorun sadece bende mi var? Bu konu ile alakalı ne yapmak gerekir? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

  NOT: Konuyu nereye açacağımı tam kestiremediğimden buraya açtım. Yöneticiler gerekirse başlığı taşısın ama lütfen konuyu silmey
 2. Okan Bostan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  246622
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 3. hakan ozçlk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ben c sınıfıyım. bende de aynı şey oldu.