1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınıfı belgem yerine c sınıfı belgem geldi

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  merhaba arkadaşlar dün kargo şirketi aradı belgeniz xxxxx şubesinde gelip alınız her ne kadar belgenin çok bir önemi olmasada isg uzmanlık numaramı verin yeter desemde bir heyecanla kargo şirketine gittim :))) zarf çok afilliydi eve gidip sürpzirimi güzelce açtım :) sonuc c sınıfı uzmanlık belgesi elime ulaşmıştı ve masamın altına fırlattım hayal kırıklığıyla ama bir işe yarayan zarfı vardı patlayan baloncuklu naylonu akşam büyük bir zevkle patlattım heyecanım boşa gitmedi :)
 2. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  100394
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu/NEVŞEHİR
  Banada C sınıfı yollamışlar, B sınıfını daha sonra mı yollayacaklar aceba ?
 3. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  alo 170 ara sor ben aradım dilekçe oluşturdular cevap bekliyorum sende ara derim.
 4. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  100394
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu/NEVŞEHİR
  170'i aradım, eleman diyor ki; sertifika tarihlerine göre basım yapılıyormuş bu sebeple önce C sınıfı belgeler gelmiş, B sınıfı belgelerde tarihlerine göre basılıp kargoya verilecekmiş.