1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınıfı için kaynak kitap önerisi hk.

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  2. fahri kasap İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    riskmedin bir kitabı var ben onu çözdüm geçen ay yeni basım gayet iyi onuda tavsiye ederim
  3. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  4. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    ben sipariş verdim.hem 1099 sayfa hem yeni basım olduğu için tercih ettim.32 tl.ayrıca erkan dündar bey bir kitap maili paylaşmış.onuda alacağım.o da 30 tl.
  5. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    riskmed in kitabı güncel mi ?çıkan yeni yönetmelikleri falan almış mı ?bu kitaba şimdi kendi sitelerinden baktım şimdi 80 +kargo diyor.
  6. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    30 ar tl lik iki kaynak kitap daha mantıklı bence.bir kitaba 80 tl vermektense.benim tercihim.herkes ayrı düşünebilir.
  7. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tuncay bey mali açıdan kesinlikle haklısınız fakat piyasadaki kitaplar hep hatalı o yüzden düzgün kaynak bulmak zor kitaba çalışırken birşeyi yanlışta öğrenebiliyorsunuz.mesela benim eğitim aldığım kursun kitabı baştan sona yanlıştı o yüzden direk attım kafam bari karışmasın diye yani kısaca çabamız kaş yapalım derken göz çıkarmayalım kaygısı:)
  8. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    erkan dündar bey tavsiyesi..okumak çalışmak lazım...nasip önce çalışcaz gerisini hayırlısıyla allahtan beklicez
  9. gogora İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar yukarıda bahsi geçen RİSKMED kitabının Aralık sınavı için basılan güncel yayını var mı? Netten araştırıyorum ancak güncelini bulamıyorum.
  10. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İçindekiler
    -İlgili Kanunlar
    -Temel Kanun ve Yönetmelikler
    -4857 Sayılı Kanuna Göre Yönetmelikler
    -6331 Sayılı Kanuna Göre Yönetmelikler
    -Diğer Mevzuatlar
    -Çıkmış Sınav Sorular bakılınca gereksiz bence.. çsgb sitesinde mevzuatlar en güncel haliyle var zaten