1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak kocaeli'de iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Okan Bostan tarafından 12 Ekim 2019 başlatılmıştır.

 1. Okan Bostan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  246622
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 1,5 aydır iş arıyorum. Bakmadığım site kalmadı. Ayrıca telegram ve whatsapp üzerinden de çeşitli gruplar aracılığıyla da bulamadım. Çok başvuru yaptım ama ya dönmüyorlar ya da istediğim parayı çok buluyorlar. (Yol+yemek hariç 4000+agi bile çok görülüyor.)

  Biraz kendimden bahsedeyim. Haziran 2013'te BEÜ Çevre Müh. bölümünden mezun oldum. Aynı sene ağustos ayında SEÇ firmasından C Sınıfı İGU kursu aldım. Ardından aralık ayında askere gittim ve sınava girmedim. Haziran 2014'te askerden dönünce iş aramaya başladım ve tabi "tecrübesiz" olduğum için hiçbir işe giremedim. Aynı sene kasımda Çevre Görevlisi Belgesi almak için Antalya'da beş yıldızlı bir otelde düzenlenen kursa katıldım ve bir ay sonra belgemi aldım. Aynı ay içerisinde yapılan C Sınıfı İGU sınavından 75 aldım ve C Sınıfı İGU olmaya hak kazandım. Ardından bu ünvanla da iş aramaya başladım. Şubat 2016'da OSGB'de işe başladım. 3 ay çalıştım ve sonra ayrıldım. Aynı sene kasımda bir toplu konut projesinde iş buldum. Haziran 2018'de inşaat sektöründeki kriz ve işlerin azalması nedeniyle oradan ayrıldım. Aynı sene ekimde Tüpraş'a bağlı bir taşeronda proje bazlı işe başladım. Projem bittiği için yaklaşık 1,5 ay önce ayrıldım. Eylül 2017-Mayıs-2018 döneminde Gelişim Üniversitesinde yüksek lisans yaptım ve Aralık 2018 sınavından 70 puan aldım. Proje bazlı işim bitince de belge harcımı yatırdım.

  Beklentilerim ise; [(en az) 4000 TL+agi]+yol+yemek, cumartesi-pazar tatil, sigortam net ücret üzerinden gösterilsin.
 2. Okan Bostan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  246622
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Konu güncel
 3. Okan Bostan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  246622
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Konu güncel.