1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınıfı isg için tezsiz yüksek lisans yapmak yeterlimi?

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve mustafa yıldız tarafından 7 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. mustafa yıldız İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar b sınıfı isg uzmanı olmak için üniv. isg bölümlerinden tezsiz yüksek lisans yapmak yeterlimi acaba?( tezsiz yüksek lisans 1 yıl msürüyor ve ücretlerde aşağı yukarı 8500 tl)bilgisi olan arkadaşların dikkatine iyi çalışmalar
 2. Suat Zengin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  127209
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  KALE OSGB
  iş güvenliği yüksek lisansı (tezsiz 1 yıl) yapmış olan yeterli yeni yönetmelik çıkcaktı, tam çıktımı bilmiyorum B sınıfı iş güevenliği uzmanı olabilirsin.
 3. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Yönetmelik taslağında tezli yüksek lisans yapmak yazıyordu. Değişmediyse yeterli olmaz.