1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınıfı olmak için yüksek lisans yapmak...

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Orhan _Yılmaz tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Orhan _Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    MERHABA ARKADAŞLAR;
    YENİYÜZYIL, OKAN DIŞINDA BAŞKA VAKIF ÜNİVERSİTESİNDE YL PROGRAMI VARMI? EĞER DÜŞÜNENLER VARSA GRUP İNDİRİMİ YAPTIRALIM.
  2. EEK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yeni yüzyıl düşünüyoruz bi kaç arkadaşımla beraber kalabalık gitme taraftarıyım Okan üniversiteside olabilir programları varsa
  3. Uğur Türker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben de bi arkadaşımla beraber düşünüyorum varsa grup halinde gitmek isteyen görüşelim indirim de alırız ugrturker@gmail.com
  4. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet bende düşünüyorum nasıl yaparız görüşme halinde olan var mı? Bilgileri paylaşırsanız.
  5. Orhan _Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben Okan Üni. ile görüştüm.Fakat pek olumlu düşüncelere sahip değilim.Yeniyüzyıl Üni. hakkında herhangi bir düşünceye sahip olanlar varsa, paylaşırlarsa sevinirim.Ayrıca Grup indirimi yaptırma taraftarıyım.
  6. sametutku İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar. Bende yüksek lisans yapmayı düşünenler arasındayım eğer indirim yapılması söz konusu ise detaylardan haberdar olmak isterim.
  7. obalsun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben de yüksek lisans yapmak istiyorum. Ancak Okan Üniversitesi başvuruları tamamlandı diye biliyorum.
  8. taz4177 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende yazılmayı planlıyorum yeni yüzyıl üniversitesine yazılmak isteyenler varsa irtibata geçebiliriz selamlar
  9. Bilal Gezgin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    29683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KOLİN İnşaat A.Ş
    arkadaşlar okan üniv. başvurular 2 hafta önce bitti. ben de başvurmuştum, kabul edildim fakat bu aralar sıkışık olduğumdan kesin kaydımı yapamadım. ama eylül döneminde tekrar öğrenci alacaklarını söylediler. düşünenler varsa beraber hareket etmekte fayda var.
  10. serkan.anil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    daha dün yeniyüzyılla birebir görüştüm. fiyatı 11.000 kdv dahil. muhasebedeki adamlada indirim olayını konuştum 5-6 kişiye %5 -- 15-20 kişiye %15-20 indirim yapılır gibi tahmini birşey söyledi çünkü indirim kararını kurul veriyormuş . eylülde başlayacak eğitim sırf burdaki arkadaşlar toplansak 10-15 kişi oluruz zaten yüzde 20 indirime zorlarız 8 bin liraya gelir bence gayet makul bir fiyat. zaten cuma ve cumartesi günleri eğitim veriyor cuma 16.00 da başlıyormuş çalışıyorum geç gelirim devamsızlıkta sıkıntı olurmu diyede sordum yüzde 50 devam et yeter denildi sadece cumartesi gitmekte yetiyor her konuda sıkıntısız oldugunu düşünüyorum. serkan.anil@yahoo.com.tr mail adresim, eski mesajlarda ugrturker@gmail.com mail adresi veren arkadaşlada iletişim halindeyim onada mail atabilirsiniz tek tek kayıt olmayalım.
  11. A.Navruzcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    navruzcanahmet@mynet.com yeni yüzyıl ile gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim. bende düşünüyorum. kolay gelsin
  12. obalsun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    obalsun@yahoo.com 'da benim mail adresin yeniyüzyıl üniversitesi için kayıt yaptıracak grup 1 hafta içinde kesinleşirse ben de dahil olurum
  13. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Arkadaşlar bu forumda buna benzer bir konu olmuştu. Yeni yüzyıl üniversitesi için indirimi sadece aynı şirkette çalışanlara yapıldığı söylendi. Hatta bunu bilmeyen arkadaşlar burada topluluk oluşturup başvurmayı düşündüler, daha önceden bireysel başvurmuş parayı fazla vermiş biri üniversiteye forumdaki yazıları göstermişti. Forum yöneticisi için dava gibi bişey açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Bunu öğrenmek lazım. Yoksa ben ve eşimde yüksek lisansa katılmayı düşünüyoruz. orkun_dalyan@mynet.com
  14. yaseminkocoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben de Yeni Yüzyıl Üniversitesine kayıt oldum bile. 2.200 TL peşinat ve geri kalan 8.800 TL'yi Bank Asyaya taksitlendirdim. 10 taksitten fazla yapılmıyor. Son kayıt 10 temmuz deniliyor. İndirim yapılacağını sanmıyorum ama benim için de çok geç değilse haberdar olmak isterim.
  15. serkan.anil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    aynı firmadan olmasına gerek var diye birşey söylenmedi bana gelecek kişilerin listesini verirsiniz kişi sayısına göre kurulda görüşülür denildi biz yinede toplanalımda şansımızı deneriz ben mail adreslerinizi topluyorum haftasonuda mail toplamaya devam edelim haftaya bir liste oluştururuz düşünenler mail adresi veya bir iletişim numarası bırakırsa güzel olur özelden veya yazıların üstünede olur
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Temmuz 2013 ---
    gerçi şimdi torba yasada belirsiz bir 55-56. maddeler var belli bir süre tecrübesi olanlara A ve B sınıfı uzmanlık dağıtacaklar belkide yuksek lisansa kalmadan 3 yıl beklemeden B olabilecegiz hayırlısı artık
  16. irtem İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23845
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bende dahil olabilirim ,
    grup indirimi söz konusu olursa
  17. dtanın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben ve bir arkadaşımda yüksek lisans yapmayı düşünüyoruz indirim söz konusu olursa
  18. dtanın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    indirim olursa gitmeye karar verenler neredeyse 20 kişi olabiliriz gibi görünüyor.. kontenjanlar doluyor çabuk karar vermemiz gerekiyor ..1,2 güne netleştirelim bence
  19. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    normal isg yi aldık hallettık sımdıde yükseğine mi başlıcaz :)
  20. Uğur_Pişkin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı