1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınıfı olmak için yüksek lisans yapmak...

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Orhan _Yılmaz tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    tamam ibrahim bey bizide yazın 2 kişiyiz
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
  3. Orhan _Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yeni yüzyıl üni. 'ne kayıt olan yada başlayan yada herhnagi bir iletişim halinde olupta fikir beyan edebilecek olan varmı aranızda?
  4. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Marmara Üniversitesinin mülakatına giren var mı? sınavda risk değerlendirmesi yaptırmışlar yaaa
  5. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    mülakatlarda neler soruyorlar acaba bilgisi olan varmidur? risk analizi yaptırıyorlarmış
  6. deniz poyraz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ne oldu acaba hamdi beye geri dönüş yaptılar mı ?
  7. Srinl İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99513
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    OSGB

Ben kayıt oldum bu cuma dersler başlıyor fakat fikir beyan edemiyorum çünkü üniversite çok ilgisiz.
  8. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaslar bana yuksek lısansın olayını tam olarak acıklayacak bır arkadas varmı yuksek lınsans yaparak b sınıfına gırmeye hak kazanıyoruz degılmı? ne gıbı artıları olucak yuksek lısansın bu konuda bılgılı bır arkadas varsa acıklarsa cok sevınırım
  9. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaslar tezsiz yüksek lisans istanbulda hangi ünilerde var bilen varmı bırde ara donemde ögrenci kabul ediyolarmıdır ?
  10. AliOsmanKonak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Pazartesi aksam 5e kadar isaf fuarinda gedik uni ogrenci kabul edeceklerini soylediler. 1 kisi 8500 3 ve uzeri grup indirimi oldugu 5500 gibi rakamlara dustugunu soylediler yapmaya istekli arkadaslar var ise grup olarak gitmekte fayda var
  11. yıldırım İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Ali bey isaf fuarında kayıt yapılabileceği bilgisini nerden aldınız? eger öyleyse b.eevler kartla kadar gitmeyip fuar daha yakın bana;)
  12. AliOsmanKonak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fuarda standlari vardi. Kayit yapmiyorlar. Bolum yoneticisine yonlendiriyorlar. Tek kisi giderseniz 8500 diyorlar bende gitmeyi dusunuyorum grup olarak kayit yaptirabiliriz
  13. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaslar bende gitmek istiyorum eger grup olarak gidilecekse banada haber verebilirsiniz ama ilk basta simdi bunun yararları ne olucak ben hani konuya sizin kadar hakim degilim 23 kasımda sınava giricem simdilik
  14. AliOsmanKonak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar pazartesi ben gedik uni. Yazilmayi dusunuyorum diploma, transkrip, askerlik durum belgesi yaninizda olsun diyorlar
    Tek kisi 8500 tl
    3 ve uzeri 5100 tl pesin odemede +% 10 indirim oldugunu soylediler haftasonu 1 gun ders olacakmis yada h.ici aksam 19dan sonra.
    Ilgilenen arkadaslar var ise mail adresime bilgilerini iletmelerini rica ediyorum aliosmankonak@gmail.com yada grup olusturacak arkadaslar var ise beni de eklesin
  15. AliOsmanKonak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  16. gizem.yogurtcu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba ali osman bey bende bugün kayıt yaptırm
    bugün kaçta gideceksininz üniversiteye buluşalım bir yerde
  17. volkaya87 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Gediz Unide yapacağımız Yuksek Lisans programının Yökte gecerlılıgı hakkında olumsuz yorumlar yazılmıs.Ciddi şekilde araştıranlar varsa bugun gidip kayıt yaptırabiliriz. Numaram :0536 867 60 55
  18. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    üniversitenin yökten denkliğini sorgulayın arkadaşlar, bu üniversiteler için denklik verilmemiş
  19. Murat Kural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26918
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet arkadaslar prim gün sayısını tutturan uzmanlara sınav hakkı verilmesi b uzman sayısını artıracaktır,bu şartlar altında yüksek lisans yaparak b olmak ne kadar mantıklı malum yüksek lisans ücretleri el yakar durumda bu konuyla ilgili fikirlerinizi merak ediyorum...
  20. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben yaptım yandım yanmayın derim hayırlı işler;)