1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınıfı uzmanlık sınav hakkı konusunda yardım?

Konusu 'Sınav Hazırlık Klavuz ve Rehberi' forumundadır ve ramazan ÇAKI tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  15432
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Güner Osgb
  Ben sizin söylediğinize inanıyorum Talha bey.O zaman başvuru süresi 30 nisan öncesiydi o yüzden başvuramadı arkadaşlar.Teşekkür ederim ilginiz için.
 2. Damla Yoldaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans Bölümü.. Başvurular 2 Temmuz 2015'e kadar. Kısmetse başlamak istiyorum bu sene. Detaylı bilgi almak isteyenler için;
  www.isgad.ogu.edu.tr