1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sınavı başvurusu için yardimm

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Süleyman İstek tarafından 15 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Süleyman İstek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23292
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya
    Arkadaşlar bir sorum olacak 2017 b yükselme sınavı için. C sınıfı İsg katip atamam çalıştığım şirkette 1 ocak 2014 yılında başladı bu sırada hem mühendis hemde uzman olarak çalıştım ve devam ediyorum.basvuru evrakları için bakanlığın yayınladığı duyuruya baktığımda adına prim ödemelerini gösterir belgeler diyor.bundan kasıt meslek kodu mu acaba.benim meslek kodum 2014 nisan ayı iş güvenliği uzmanı olarakdeğiştirildi.nisan ayına kadar muhendis meslek kodu yaziyor.bu süre dahil edilmeyecek mı acaba.bu sure dahil edilmezse 2017 ilk sınavına gidemiyorum. Bilginiz var mı. Yada nasıl bir yol izlemek gerek
  2. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav ücretini nereye yatırılacak
  3. Serkan Kala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10956
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman