1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sinifi iş güvenliği uzmaniyim..

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve ŞENAY TEMİZ tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ŞENAY TEMİZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    56220
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    osgb
    İzmir yada Manisa da iş arıyorum..
    tel:05333227980
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Aralık 2013 ---
    B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım..iş arıyorum..
    tel:05333227980
  2. şeyhmus özdemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14451
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba 21 aralık sınavını geçerek B sınıfı olmaya hak kazandım
    Bugün itibari ile tam zamanlı veya kısmi zamanlı olarak İzmir’de iş arıyorum.

tel no: 0537 707 06 75
  3. volkan_198406 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yaklaşık bir yıldır C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı yapmaktayım. 21 aralık sınavı ile B sınıfı oldum. istanbul da ikamet etmekteyim
    tam zamanlı yada yarı zamanlı olarak iş aramaktayım
    volkan altunay
    volkan_198406@hotmail.com
    0536 884 45 08
  4. alçıbay01 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Başarancam İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
    arkadaşlar belgeleriniz geldi galiba ... belgeniz geldiyse yarın gelin 20.000 tl ile işe başlayın
  5. Elif Turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13991
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Belgeler ocak ayı bitmeden elimizde olur..
  6. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Gıda Mühendisiyim, 2007 yılından bu yana Gıda Sektöründe farklı alanlarda Üretim,Kalite-Güvence(ISO 22000,ISO 9001),İşletme,Laboratuvar Akreditasyon Çalışmaları düzeyinde deneyimim var . 21 Aralık sınavına göre B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oldum.

Mersin 'de ikamet etmekle beraber ; Mersin,Adana bölgesinde iş arıyorum.

Teşekkürler,
  7. erhan41 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bende büyük ihtimalle 21 aralık sınavını geçtim ve b sınıfı uzmanım şuan çalıştığım firma ile sözleşme imzalayacağım ( 200 çok tehlikeli 300 tehhlikel sınıfta olmak üzere 500 çalışan var. iş yerleri 3 farklı lokansyonda) sizce firmadan ne kadar ücret istemeliyim.
  8. Gunes Aydin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Şehir dışı şantiye düşünürseniz görüşelim. Güneş AYDIN 0 533 305 85 60
  9. alçıbay01 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Başarancam İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
    B Sınıfı uzman çalışma arkadaşları Adana da ikamet edenler cv lerini yollarsanız görüşelim iletişim hakan _elmas1978@hotmail.com.
  10. cahitberker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Antalya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    Merkezi Antalya ili Kumluca ilçesi olan ANTALYA OSGB' ye Kumluca, Finike, Elmalı ve Antalya merkezde görev yapacak tam zamanlı B sınıfı iş güvenliği uzmanı arıyoruz. İrtibat Tel: 0.532.2237990 Cahit BERKER, cahit_berker[​IMG]hotmail.com, info[​IMG]antalyaosgb.com.tr