1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

B sinifi kozmetikte en az ne kadar maaş istenebilir

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Baran Aydemir tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar.Ben B sınıfı kozmetikte kimyager olarak çalışmaktayım ve isg uzman adayıyım.Sizce en az ne kadar maaş istemeliyim?
  2. ekremucan59 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kişi sayısına göre değişiyor ücret.Ortalama ücretler 100 kişilik bir işletmede 1000-1200 tl arasıdır.Bu ücrete göre oranlarsınız.Gerisi size kalmış..
  3. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ekrem Bey;4 katlı ve 4000 metrekare fabrika.üretim,ofis ve depo bölümleri var.Ancak henüz üretim yok.Ofiste elemanlar var.Toplamda sigortalı görünen sayımız 24 kişi.Bu durumda ne kadar ücret olabilir ?
  4. ekremucan59 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben osgb lerin firmalara verdiği ücrete göre hesaplıyorum.100 kişilik hizmet için=1000-1200TL fiyat veriyolar.Sizde bu kişi sayısını baz alarak hesaplayabilirsiniz.250-300 tl gibi yapıyor.Ama bence böyle ufak tefek yerler yerine minimum 100 kişilik yerler alın..
  5. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben osgb ye bağlı değilm.suan kimyager olarak calistigim yerde aynı zamanda isg uzmanı olmk için osgb ye mi girmem gerekir?