1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Başına Beton Parçası Düşen İşçi Yaralandı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve bayramali tarafından 6 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. bayramali İSGforum Üyesi

  Kayseri'de inşaat işçisi 52 yaşındaki Mikail Şimşek, kalıp sökerken beton parçasının başına düşmesi sonucu yaralandı.
  manset.jpg
  Melikgazi ilçesi İldem Cumhuriyet mahallesinde 14 katlı bir inşaatın 11'inci katında kalıp söken Mikail Şimşek, 13'üncü kattan kopan beton parçasının başına düşmesiyle yere yığıldı. Şimşek'in yerde yattığını gören diğer çalışanlar, 112 Acil Seris'i arayıp, Mikail Şimşek'i aşağıya indirdi.
  Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Mikail Şimşek'in yapılan ilk tedavisindekafatasında çatlaklar belirlenip,Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Şimşek'intedavisi sürüyor. - Kayseri-06.05.2012
  http://www.haberler.com/basina-beton-parcasi-dusen-isci-yaralandi-3595822-haberi/