1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Bakanlığın desteği ne şekilde olacak?

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Ali İhsan Dönmez tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar Bakanlık 10 dan az çalışanı olan tehlikeli ve çok tehlikeli gruta yeralan işyerlerine destek amacıyla iş sağlığı ve güvenliği hizmet bedellerine katkı sağlayacağını ifade etmiştir.
  Benim merakla beklediğim bu destek biz uzmanlara köstek olarak dönecek mi? Eğer ihale usulü hizmet alımı şeklinde olursa, hastahanelerdeki temizlik işcilerinin durumuna düşeriz diye endişeleniyorum inşallah endişelerim yersizdir. Destegin ne şekilde olacağı hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.