1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Bakanlığın gönderdiği cevap bu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Savaş Tanrısever tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Eğitim Yayımlar ve Yayınlar Dairesi Başkanlığının 05.03.2014 /1225 sayılı yazısında c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip olanların 6331 sayılı yasa gereğince çalıştırılmaları targel kapsamında çalışan mühendis ve veteriner hekimlerin sorumluluk alanındaki köy,belde ve mahallelerde tarımda iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitim ve yayım faliyetlerinde çalıştırılmaları mümkündür.Ançak 6331 sayılı yasa uyarınca iş güvenliği uzmanı olarak il ve ilçe müdürlüklerinde görevlendirilmeleri,asli görev yerleri dışında görevlendirilmelerine ve sorumluluk alanları için tanımlanan asli görevlerini yürütmelerine engel olacağından uygun mütalaa edilmemektedir denilmektedir.

arkadaşlar kolay gelsin ben tar-gel köyde ikamet zorunluluğum olan ama valilik oluruile merkezde görevlendirilien bir ziraat mühendisiyim ve kendi kurumumda çalışmak istediğime dair bir yazı yazdım gelen cevap bu :D :D bu Ançak 6331 sayılı yasa uyarınca iş güvenliği uzmanı olarak il ve ilçe müdürlüklerinde görevlendirilmeleri,asli görev yerleri dışında görevlendirilmelerine ve sorumluluk alanları için tanımlanan asli görevlerini yürütmelerine engel olacağından uygun mütalaa edilmemektedir denilmektedir.ben 6331 de nerede var hangi fıkra ve bent şimdi ne yapmalıyım kazanılmış hak değil mi? yorumlarınızı bekliyorum