1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bakanlığa gönderilen iş sözleşmesi ile ilgili yardım lazım

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve osmdly tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. osmdly İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşla benim bir sorum var ben bir firma ile iş güvenli uzmanı olarak normal iş sözleşmesi yaptım.Biliyorsunuzki birde bakanlığa gönderilen ek4 adı altında bir iş sözleşmesi var bu sözleşme iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliğine göre 5 iş günü içinde yollanması gerekiyor . benim merak ettiğim bu 5 iş günü bakanlığa gönderilen sözleşme tarihi içinmi geçerli yoksa iş yeriyle yaptığım normal iş sözleşmesi için mi? bilgisi olan varmı bu konuda ?
 2. Mehmet Ali İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İş güvenliği sözleşmesi yapıldıktan sonra 5 gün içinde bakanlığa gönderilmesi gerekiyor. Normal sözleşme ile ilgili değil. Hayırlısı olsun....