1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bakanlık açıklama yaptı, başvurular uzatıldı/ 29 kasımda başlıyor/6 aralığa kadar uzadı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve bim tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    evet arkadaşlar Bakanlıktan ilgili duyuru yapıldı. Başvurular 29 kasım'da başlayacak, 6 aralık'a kadar başvurular uzatıldı.

ACİL DUYURU
    ADLARINA ÖDENEN PRİM GÜN SAYISINA GÖRE ÜST SINIF İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI İÇİN BAŞVURU YAPACAKLARIN DİKKATİNE

“21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı sınavına, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir.” duyurusu yapılmıştı.

Ancak, söz konusu kişilerin başvuru belgelerinde ibraz etmiş oldukları prim ödeme gün sayıları ile Sosyal Güvenlik Kurumu bilgilerinin karşılaştırılmasında uyumsuzluklar tespit edildiğinden prim ödeme gün sayısına göre sınava gireceklerin listesinin hazırlanmasında gecikme yaşanmaktadır.

Bu nedenle; söz konusu adaylar sınav başvurularını 29 Kasım 2013 tarihinden itibaren Milli Eğitim Bakanlığı web sayfasından yapabileceklerdir.

Öte yandan sınav başvuruları bütün adaylar için 06.12.2013 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır.
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    bence gerçeği yansıtan bir açıklama değil
  3. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bazı arkadaşlar o kadar kişiyi kontrol edemezler, etmeyecekler prim günlerine bakmayacaklar, sınavdan sonra kazananlarınkini kontrol edecekler demişlerdi, yanıldıkları ortaya çıkmış oldu, herkes demek ki kontrol ediliyor.
  4. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yönetmelikte sınav sonrası kontrol ifadesi vardı
    bence ÖDENMİŞ PRİM GÜNÜ dediklerine pişman oldular
  5. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    başvuru yapan bazı arkadaşlarımızda C sınıfı yazıyor ona nasıl açıklama yapacaklar acaba
  6. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  7. Fatih BAĞCI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yani 6 aralık a kadar başvuru alıp 11 aralıkta sınav yerlerini belirleyecekler, bence çok inandırıcı değil üstüne 21 aralıkta da sınav yapacaklar bence sınav ileri tarihe ertelenir
  8. yılan hikayesi diye ben buna derim :(
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    o değil de ben duyuruya çok güldüm. 22 sinde başvurular başlıyor, ayın 27'sinde çok acil diye duyuru yapıyorlar. 5 gün sonra çok acil.

hiç boş durmuyoruz, brezilya dizisi gibi her an bir aksiyon sürekli heyecan :)
  10. mcemen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Meb den başvuru işlemlerine girince "Düzeltme dilekçesi gönderin" diyor. Gönderen oldumu acaba?
  11. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bugün 17:10 gibi sınav başvurusu başladı.. ben girdim adıma kayıt yapabiliyorum.
    sınava gireceğim ili seçebiliyorum...
    varmı girip başka bakan?
  12. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    herkes yaptı bile :)
  13. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    :D
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Kasım 2013 ---
    hani kimse yaptım dememiş? :D
    ben p.tesi yapacağım. print almak lazım şimdi yapmayım.nasılsa adım çıktı.. sorun yok demektir.. ;)
  14. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    print alınacak bir şey yok ki ayrıca bu sayfada yazmıyor ki kimse diğer konularda
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Hadi hayırlısı,bende yaptım.
  16. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    evet yaa fark ettim öbü tarafa gidiyorum şimdi :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Kasım 2013 ---
    hepimizi hayrlı olsun bencede :)
  17. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
  18. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    dostum ben oraya gittim ama yanıt veren olmadı. sen bile buraya yanıt yazıyorsun :D
    sınav giriş kartını 11 aralıktan sonra mı print alacağız?