1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Balık işleme tesisi risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve SİBEL ARICI tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. SİBEL ARICI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  83997
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar
  Balık işleme Tesisi için hazırlanmış kapsamlı bir risk analizi ve Acil Durum Planı örneğine ihtiyacım var .yardımcı olursanız sevinirim.
 2. smr01 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  sizin gibi A sınıfı uzmana bu tip istekler hiç yakışmıyor...
  kapsamlı risk analizini kendiniz GÖZLEM & GÖZLEM yaparak çok rahat bi şekilde hazırlayabilirsiniz......
 3. SİBEL ARICI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  83997
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  adını yazmaya çekinen sayın smr01!!! ben tesiste zaten su ürünleri mühendisi olarak sorumlu müdürüm ve düzenli tuttuğumuz HACCP dosyaları, ayda 2 kere tarım bakanlığı teftişleri ,yaptığımız ihracat ve ithalat prosedürleri yanında, İSG uzmanlığım ek bir görev sadece. Bu yoğunluğun arasında işverenlerimin isteğiyle bu işe başladım ve başarıyla sınavları verdim. Tesiste güvenlik ve maksimum hijyen önlemlerini uzman olmadan önce de fazlasıyla yapıyorduk zaten. A sınıfa uzmanlığıma yaptığınız göndermeyi reddediyor bu anlamsız çekişmeyi sizinle benzer kaygılar içinde olanlarla yapmanızı öneriyorum. İhracat yapma yetkisi olan ve her aşamasında ulusları komisyonca denetlenen tesiste, birinci derece imza yetkisi bulunan bana , zamansızlık kaynaklı, uygulamalarımızı dökümante etme aşamasında destek olacaksanız sevinirim ama akıl vermenize ihtiyaç duymuyorum.