1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Balıkesir iş sağlığı ve güvenliği derneği kuruldu baigder

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Alpaslan ün tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Alpaslan ün İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22850
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    balıkesir halk sağlığı müdürlüğü
    Balıkesirde İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği kuruluş işlemleri tamamlanmıştır. Balıkesir de ve çevre illerde yaşayıp derneğimize destek vermek isteyen arkadaşlara duyurulur. İletişim için balikesirisgder@gmail.com www.balikesirisgder.org
  2. Orçun Kapçak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bekkiler Balıkesir
    Balıkesirde c sınıfı isg uzmanıyım fakat uzmanlık yapmıyorum; bu başlık altında toplanabiliriz sanırım ...
  3. Alpaslan ün İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22850
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    balıkesir halk sağlığı müdürlüğü
    Balıkesirdeki arkadaşlar her cuma 18:00 da balıkesir devlet hastanesi ön kapısı karşısındaki Nar Cafe'de biraraya geliyoruz vakti olanı, merak edeni bekleriz. Şu an OSGB ve konuyla ilgili arkadaşları ziyaret ediyoruz. Projelerimizi paylaşıyoruz. Benim iletişim adreslerime veya derneğin mail adresine başvurabilirsiniz.