1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Balıkesirdeki fiyatlar

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve uğur dedeoğlu tarafından 22 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. uğur dedeoğlu Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Balıkesir
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    metro kargo
    Balıkesir de risk d.ve a.d.planı toplam bir işyerine 30 tl.ye esnaf odaları üyelerine yapıyorlar.Bu fiyatlar bana çok komik geliyor.Duyumuma göre iş yerine bile gelmiyorlarmış.U.Dedeoğlu isg uzm.
  2. bende duydum bunu . Bakanlığın yayınladığı check list üzerinden aidat toplayarak yapıyorlar . Ancak bu konuda birşey diyemeyiz . toplasanız 2-3 kişinin çalıştığı yerler çoğunluğu gidip 500 tl isteyemem.

zaten şu an piyasada 9-10 kişi çalışan yerlere 300 tl ye yapıyorlar hatta 200 'e yapan duydum ...kim ne kopartırsam hesabı çalışıyor...
  3. HALİL İBRAHİM ATMACA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    133152
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aynen öyle arkadaşlar balıkesir'de odalar üzerinden yapıyorlar bu işleri çok komik rakamlar bakkallar 45, pazarcılar 10-15, ayakkabıcılar 45, anlıyacağınız 10 ila 45 tl arası komik rakamlara odalar üzerinden üyeleri bir yerde toplayıp toplu eğitim vererek yapıyorlar.