1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Balkesirde staj yeri

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Özden Özeren tarafından 23 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Özden Özeren İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  merhaba;
  isg uzman adayıyım ağustos sınavına gireceğim mayısın ilk haftası için staj yeri arıyorum.sanırım staj yeri bulmak sıkıntı oluyormuş.bende şimdiden arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
 2. İsmail Bayrak İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  12134
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  shell / prekons
  ben manisa somada çalışıyorum sanırım balıkesir ve civarı arıyorsunuz eğer öyle ise size samada yardımcı olabilirim . soma termik santralde revizyon işleri yapıyoruz ilgilenirseniz haberleşelim .
 3. Özden Özeren İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  peki teşekkür ederim ismail bey bir ön araştırma yapıyorum eğer balıkesirde bir yer bulamazsam mutlaka haberleşelim ama öncelik balıkesir ve bursada arıyorum .