1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bana bişe olmaz sorusu karşısında;siz cevap olarak ne söylüyorsunuz?

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Aslan tarafından 14 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Elçin Subaşi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BURTEZ OSGB
    Allah tarafından sana bişey olmayacağına dair yazılı kaşeli imzalı kağıt getir üzerinde ölüm tarihi kaza tarihi yaralanma tarihleri açık şekilde yazsın sonra istediğin gibi git çalış diyorum. gülümseyerek işlerine geri dönüyor çalışanlar :)
  2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Israrla BANA BİR ŞEY OLMAZ diyen çalışana ;
    - Sana bir şey olup olmaması artık beni ilgilendirmiyor da senden sonra GERİDE kalacaklara ya bir şey olursa ?
    - Sana bir şey olup olmaması beni artık ilgilendirmiyor da ya senin salaklığın yüzünden bana bir şey olursa ?
    derdim.
  3. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Allah'tan sözleşmen mi var ? diyorum
  4. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1000 kere yaparsın aynı işi olmaz ama 1001 seferinde olmayacağına garantin varmı diyorum....senin canın bu kadar ucuzsa benim diyecek birşeyim yok diyorum....
  5. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben bu işe yeni başlamadımda sizin firmanızda görev tanımları içerisine böyle bir yetki firma tarafından size verilmiş olabilir ama normal şartlar altında igu uzmanının işi durdurma veya işçinin işine son verme gibi bir yetkisi yoktur.bu cevabı okuyanlar mutlaka salladığımı düşünerek kaynak isteyeceklerdir o yüzden fazla yormadan da kaynağı vereyim:)İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
    İş güvenliği uzmanlarının yetkileri

MADDE 10
    b) İşyerinde belirlediği hayati tehlikenin ciddi ve önlenemez olması ve bu hususun acil müdahale gerektirmesi halinde işin durdurulması için işverene başvurmak.
  6. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kesinlikle artık uzmanın görevi işverene bildirmek. her şeyi !!!
  7. Benim cevabım; Olur Olur Bal Gibi Olur...
  8. Kaan Gülçiçek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sana bişey olmaz ama bana olur. cezaevine girerim
  9. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Olummlu. Agir yaralanmali. İnsanin içini ürperten. İyyyyy dedirten 3 tane fotoğraf gösterip. Emin olun bunlarda bana bisey olmaz diyolardi ve artik haklilar bi daha bisey olmayacak onlara çünkü calisamsycaklar diyorum