1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bana göre iş güvenliği uzmanı tanımı

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 23 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  maaşını çalıştığı yerden alan,kanunen çsgb'ye bağlı olan,yönetmeliğin 26.maddesine göre de işverenden hiçbir şart altında talimat,emir vs. almayan saçma sapan bir düzenin kurbanı olmakta olan bir garip meslek dalı.altyapısını yapmadan gökdelen diken ülkemin,içine ederek hayata geçirdiği bir başka kanayan yara olacaktır.
 2. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

  • Cezalı Kullanıcı
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ALLAH İŞSİZLERE DE YARDIM ETSİN.HİÇ BİŞE BULAMAYAN MAĞDUR İNSANLARDA VAR DİMİ ARKADAŞLAR.HATTA FATMA HANIMIN HABERİ YOK ,HERKES BU İŞİN PEŞİNDE.ADAM ALMANYANIN DÜZENİNİ 2 NCİ DÜNYA SAVAŞINDA KURARKEN İNGİLİZ STERLİNİNİ AYNI İKLİM ŞARTLARINDA BASMIŞ ;ANLAŞILMASIN DİYE.BAK ŞİMDİ TEKNOLOJİ SATIYO DÜNYAYA.ÇALIŞMAK LAZIM.HER NE ZORLUKTA OLURSA OLSUN DİMİ.KUSURA BAKMAYIN FATMA KOCAER AMA; O GÖKDELEN ,İSTESENDE İSTEMESENDE KURULUYOR.KUUURUULUYOOR.İSTERSEN KİRALIK YERLERİNDEN SENDE KAP.ÇÜNKÜ BU DÜNYA ÇOK KISA VE GEÇİCİ.HEM HANİ HERŞEY YARINKİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİNDİ.BU ARADA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZDA KUTLU OLSUN.
 3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetindeki güzel ülkemin güzel insanları sizinde bayramınız kutlu olsun
 4. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

  • Cezalı Kullanıcı
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  BİZ BU NİMETE ŞUAN ŞÜKRETMEKTEYİZ ALLAH'A.
  İNŞAALLAH,ALLAH BİZİ UTANDIRMAZ.
  TOK ACIN HALİNDEN BİLMEZ.BEĞENMİYEN VARSA LÜTFEN ÇEKİLSİN.AC OLAN EKMEK ARIYAN GİTSİN BU İŞE...
 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Malesef öyle fakat çok çalışıp ezberi yıkıp öğretmenlerimizi ödüllendirelim,karanlığı aydınlığa çevirmek için öğretmenlerimiz,hocalarımız (örtmenlerimiz) bizi eğittiler yetiştirdiler..ve unutmayalım medenileri galabe ikna iledir..bizim medeniler ikna olur mu orasını Allah(c.c) bilir.