1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Basınçlı kaplar hkk.

Konusu 'İş Ekipmanlarında Emniyet' forumundadır ve ERKANERTURK tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  tüp renkleri doğru mu, uyarı levhaları yok, tüp depolama ve taşınması ile ilgili talimat asılı değil.depo tabanı yer ile aynı seviyede olmamalı biraz daha yüksekte olmalı, depolama alanı yakınında yangın söndürücü olmalı
 2. ERKANERTURK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  67075
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  O ZAMAN EN SON HALİNİ İLERLEYEN GÜNLERDE HAZIRLAYIP KOYACAĞIM.
 3. fatma kasar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  basınçlı kaplar üzerinde bulunan ekipmanların (örn:emniyet valfi) hangi basınçta açılacak şekilde olmalıdır bu bilgi nerede yazıyor?
 4. fatma kasar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  işçi sağlığı ve iş güvenliği tüzüğünde yer alıyormuş merak eden olursa