1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Baskül imalatı risk analizi hk.

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve havva gök demirtaş tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. havva gök demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    baskül imalatı yapan 4 ssklı çalışanı olan bir yere risk analizine gidicem örneği olan varmıdır acaba
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ahhh örnek olsa şimdiye köşe dönmüştüm valla..:)
  3. havva gök demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ozaman ben çalışma yapabilirsem şayet sizinle burada paylaşayımda dönün şu köşeleri :D
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ticari ve gizliliği olan risk analizlerinin paylaşılması yasak.biz öğretiyoruz ve dökümantasyonu ve formları paylaşarak zenginlik katıyoruz.risk değerlendirmeleri burda beyin fırtınası yaparak geçer bizde.hazır al kopyala ver ayarı yok bizde böyle şeyler..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Temmuz 2013 ---
    senin yerinde olsam bu yerin tanıtımını ve faaliyet alanlarını anlatarak arkadaşlar bu gibi yerlerde hangi risk değerlendirme yöntemini kullanmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim sorusunu yöneltirdim.hatta takıldığım bir kaç konuyu foto ile çözmeye çalışırdım.
  5. havva gök demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    nasıl bşir yol izlemem konusunda örnek istemiştim sadece
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    soru sormadın..ve soracağın bütün sorular sitede var..biraz sitede araştırma yap ve oku allah için...gerisi biz yardımcı oluruz sana.
  7. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    işletmeye gittiğinizde üretimde çalışan usta ve işveren veya vekili ile tüm alanları dolaşın,makinaların nasıl çalıştığı ,kullanıldığı hakkında sorular sorun, makina ve diğer iş ekipmanlarında ne gibi tehlikeler var gözlemleyin ve sorular sorun ,tehlikelerini ve güvenlik önlemlerini sorun ,geçmişte yaşanmış iş kazaları varmı ,nasıl ve neden olmuş sorun.fotoğraflar çekip not alın.çeklistiniz var ise onu da kullanın.makinalar hakkında forumdan ve internetten araştırmalar yapın................
  8. havva gök demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ersin bey tşk ederim bunları gerek sitenizden gerekse daha önceki iş tecrübelerimden biliyorum; özellikle baskülle ilgili dikkat etmem gereken bir konu bir ipucu varmıdır diye sormak istemiştim..