1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Bayram Sonrası İş Kazalarına Dikkat

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 31 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG]

  İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı Başkanı Halil Erdim yaptığı açıklama ile uzun tatiller sonrası iş kazalarının artabileceğine dikkat çekti. Açıklama şöyle:
  Uzun süren tatillerden sonra işbaşı yapıldığı zaman önemli iş kazaları yaşanmaktadır. Geçtiğimiz bayram tatilinden hemen sonra ülkemizde yaşanan iş kazalarını unutmayalım.
  Ülkemizde sık sık iş kazaları yaşandığını, çalışanların hayatını kaybettiğ
  ini üzülerek görmekteyiz. Yaralananlar, sakat kalanlar, iş günü kayıpları maalesef her gün yaşadığımız olaylar arasına girmiştir.
  Çalışma Dairesi, işverenler, sendikalar ve çalışanlar, iş ortamının daha güvenli hale gelmesi için çaba göstermelidir. Özellikle trafikte yaşanan iş kazalarını azaltmak, sürücülerin görevidir.
  Yeni İş kazalarının yaşanmaması için herkesin İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasına ve tüzüklerine, iş yerlerinde uygulanmakta olan İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına ve talimatlarına herkesin uyması gerekmektedir.
  kaynak:İSG Aktüel Facebook