1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Baz istasyonu denetim ve kontrolleri nasıl olmalı?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve gülşah çamurlu tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. gülşah çamurlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  baz istasyonuna hizmet veren osgb de uzmanım fakat aylık ziyaretlerde sadece ofisi görebiliyoruz türkiyenin farklı yerlerinde baz istasyonu kuruyorlar nasıl bi yol izlemeliyim ?yardım edinnnn
 2. msdag İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  2175
  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Birkaç tip kuruyorlar. Birer örnek gezin.
  Bu işi yapanlar bölgesel çalışırlar genelde. Bölge illerinden bazıları, sizin hizmet verebilme alanınızın dışında olabilir.
  Osgb alanı dışındakileri, sadece yazı ile geçiştirin. Örneğin:
  A istasyonu bölgenizde, B istasyonu bölgeniz dışında.
  A 'nın değerlendirmesini yaparken, tümcelerinizde B 'ye de atıfta bulunun. "Benzer sorun B istasyonunda da var." gibi.
  Kara ve demiryolları işler haricinde, osgb hizmet alanı dışına çıkalamıyor.
 3. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Katılıyorum. Açıkçası bende baz istasyonları ile alakalı bir dokümana şimdiye dek rastlamadım. Yapacağınız en iyi uygulama; kaç çeşit istasyon olduğunu belirlemek ve hepsinden en az bir tanesinin kurulum, bakım vesaire işlemlerine nezaret etmek. diğer türlü çalışanların görüşlerinden faydalanabilirsiniz ancak onlar uzman gözüyle bakmayacakları için çokta verimli olmaz.