1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Beleşe çalışan uzman furyası

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve oğuzhan Torun tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Fecriati İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Beleşe çalışan uzmanların yanısıra işe alacağı isg uzmanından, osgb'ye kazandıracağı firma sayısına göre para veren yerler var...

  Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği durumunu önemsemeyen, yalnızca elde edilecek rant düşünülerek oluşturulan sistem zaten çökmüştü, Soma'da patladı.

  Ancak enkazın altında hala çalışanlar ve uzmanlar var...
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.