1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Belediye işlerinde iş güvenliği işleri

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar Belediye üzerine çalışmış arkadaşlar var mıdır? Risk analizi, acil durum eylem planı vb konularda bilgi belge döküman sunumu olan arkadaşlar paylaşabilir mi?

  Bölümlendirme de nasıl hareket ettiler. Büro işleri, Temizlik İşleri, Makina ikmal Bakım onarım, Sağlık işleri şekillinde bir bölümlendirme yaptım daha doğrusu yapacağım :)