1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Belediyelerde risk analizi ve acil eylem planı

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Taner Yılmaz tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Şule-S İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeliz hanım elinizde örnek risk analizi varsa paylaşırsanız ben de çok memnun olurum. gerçekten zor belediyede bu işi yapmak. çok fazla müdürlük ve çok fazla birim var.
  2. Reha Pınaroğlu İSGforum Üyesi

İtfaiyeyi henüz yapmadım ama zabıta elimde mevcut isterseniz gönderebilirim.Siz de itfaiyeyi gönderir misiniz acaba?
  3. MELDA NİŞANCI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    39544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yakutiye TSM
    Reha Bey merhaba.Ben de Erzurum'da bir ilçe belediyesi fen işleri için risk analizi hazırlayacağım çalışmanızı paylaşmanızda fikir edinmek amacıyla mahsur yoksa sizden rica edebilir miyim?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Ağustos 2014 ---
    Reha Bey merhaba.Ben de Erzurum'da bir ilçe belediyesi fen işleri için risk analizi hazırlayacağım çalışmanızı paylaşmanızda fikir edinmek amacıyla mahsur yoksa sizden rica edebilir miyim?
  4. mustafa kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar belediye ile ilgili çalışmaları bende istiyorum özellikle su ve kanal hizmetleri. çok tşk ederim
  5. Murat Kural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26918
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaslar bizde osgb olarak belediyeyle calisioruz..farkli sgk sicil numaralari altinda fen isleri,temizlik isleri ve buro isleri faaliyetleri var...ilgili uzman arkadaslarla tum bolumler icn risk analizi hazirladik...fen islerinde 100 kisi oldugu icn aylik kurulunuda yapioruz....temizlik islerinde ise 47kisi var ve taserona verildigi icn firma kendi is guvenligini sagliyor tabi belediyede sorumlu oldugu icn bizde calismalarimizi yapioruz..bizm belediyede tek sorun temizlik islerindeki sgk numarasi altindaki personelin 14kisisi fen islerinde 33 kiside buroda calisiyor....belediyeler kamu kurumu niteligindedir ve kadrolu personelin calistigi alana aylik hizmet gerekmez ama sozlesmeli yerler icn aylik hizmet gerekir...
  6. mustafa kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhabalar arkadaşlar. belediyelerde çalışan arkadaşlarım iş güvenliği hizmetinin yanında ek maaş veriyorlar mı? kanunda da belirtildiği üzere memur katsayının 200 çarpımıyla o da yaklaşık 1200 tl ye geliyor 6331 madde 8 bend 7.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Ağustos 2014 ---
    murat kural bey yapmış olduğunuz çalışmalardan biraz örnek dosya atabilirmisiniz
  7. glsngul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Yapan arkadaşlar dosya paylaşımında bulunabilir mi? Ben su ve kanalizasyon işlerinde başladım bir çok tesis var ve verebileceğiniz her öneri , paylaşım gözümüzden kaçan kısımları görmemizi sağlar. yardımcı olursanız sevinirim.
  8. redlion999 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar belediye risk analizi ile ilgili ilerleme kaydeden arkadaşım varsa yardımcı olabilir mi? 3-4 aydan beri uğraşıyorum, fakat halen somut bir şey yok :(
  9. ozgursandikkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    YELİZ HANIM MERHABALAR ,
    ELİNİZDE BELEDİYE TEMİZLİK İŞLERİ İLE ALAKALI RİSK ANALİZ RAPORU VARSA PAYLAŞABİLİRMİSİNİZ
    TEŞEKKÜRLER..
  10. KEZBAN ÇELİK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sağlık Bakanlığı
    Forumda paylaşmanız mümkün mü?
  11. sinan ayaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    130830
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hastaneler ile ilgi risk analizler varsa gönderseniz çok iyi olur
  12. sinan ayaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    130830
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  13. aburezzak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Nisan 2016 ---
    reha bey elinizdeki belgeleri paylaşırsanızz memnun oluruzz iyi calışmalr
  14. aburezzak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlarr beledıyelerdekı risk analizlerıyle ilgılı elınde calışma bulunanlar paylaşırsa memnun oluruz iyi çalışmalar
  15. hytsmz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yeliz Hanım Merhaba; Belediyeler için risk analizi elinizde var ise bana gönderebilir misiniz? suicmezh@gmail.com İhtiyacınız olursa bende çalışma talimatları vs gibi destekleyici dökümanlar gönderebilirim.
  16. İsmail Demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44568
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Acil Durum planı ve Risk değerlendirme örnek dosyalar ektedir. ayrıca ÇSGB hazırlamış oldugu MAHALLİ İDARELERDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ REHBERİ faydalı olacaktır. Dosyalar internette paylaşılan dosyalardır. Fikir vermesi açısından yararlı olacaktır. Kolay gelsin

Ekli Dosyalar: