1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Belge ücretlerine ilişkin duyuru

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Erdi Özgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar para yatırabilen varmı acaba?
  2. sevgisevgi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bimsan
    Henüz bende yatıramadım sistemde T.C. kimlik numaranız tanımlanmadı diyorlar.
  3. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Ben katip üzerinden takip ediyorum ve hala belgeleriniz incelenmektedir yazsısı çıkıyor. Bu belgelerin incelenmesi sınav öncesi yapılmalı. Sınavı geçtim ama hala inceleme devam ettiğinden belgemi alamıyorum ve bir sürü iş fırsatı bu yüzden elimden kaçıp gidiyor
  4. sevgisevgi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bimsan
  5. İsmail Hakkı KUŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115302
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Isıger Mühendislik
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben bugün gittim Ziraat bankasına halen belge ücretimi yatıramıyorum.
    ALO 170 aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. Eğtici kurumda sorun yok diyor.
  6. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Sizin adınıza sevindim hayırlı uğurlu olsun. Umarım benim incelemem de tez zamanda biter de ben de ücretimi yatırıp belgemi alabilirim
  7. sevgisevgi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bimsan
    Paylaştığım linkten takibini yaparsanız yatırıp yatıramayacağınız bilgisine sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Ben dün akşam kontrol ettim ve yatırabileceğim yazıyordu,bu sabahta bankdan ücreti yatırdım.

https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Şubat 2015 ---
    Teşekkür ederim.
  8. İsmail Hakkı KUŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115302
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Isıger Mühendislik
    27.01.2015 tarihinden beri aşağıdaki şekilde bildirim var sınav durumu sorgula dediğimde.

Sayın İSMAİL HAKKI KUŞ
    Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    Sınav Sonucunuz: 70
    Başarı Durumunuz: BAŞARILI
    EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR.
  9. sevgisevgi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bimsan
    Tamam bendede öyleydi dün akşam baktığımda incelememin tamamlandığını paramın yatırılacağını yazmışlar bende bu gün işlemlerimi tamamladım 3 gün sonra isg katipte aktif olacağımı öğrendim.Merak etmeyin muhakkak bir sıraya göredir,sizinkide onaylanacaktır kısa süre sonra.
  10. İsmail Hakkı KUŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115302
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Isıger Mühendislik
    Teşekkürler cevabınız için. İçim rahatladı şimdi.
  11. Erdi Özgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    belge ücretini yatırdım şimdi ne yapmamız gerekecek
  12. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Diğer sağlık personeli belgesi niye 103 lira bizimki 413 lira yahu onunkini saman kağıdına mı basıyorlarmış
  13. sevgisevgi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bimsan
    ücreti yatırdıysanız birde e-devlet şifresi alıyorsunuz dekontunuzla birlikte kurs aldığınız kuruma gidiyorsunuz.
  14. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Sevgi hanım benim gittiğim kurs kapandı fakat e-devlet şifrem var. Benim işim nasıl olacak????????????????
  15. sevgisevgi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bimsan
    Bildiğim kadarı ile evraklarınızı kendiniz yolluyorsunuz.Ama daha net ve doğru bilgi için çalışma bakanlığının sitesinden öğrenebilirsiniz.
  16. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Teşekkür ederim
  17. Erdi Özgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sertifika numarası cıkacak bir kaç gün içinde diyorlar buna nerden bakacaz birde sertifikayı kesin olarak kurs gördüğümüz yeremi gelecek yoksa çalışma bakanlığı yada iş sağlığı genel müdürlüğünden alınması gerekmiyormu?
  18. sevgisevgi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bimsan
    https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx aradığınız soruların cevabı bu linkte.
  19. İsmail Hakkı KUŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115302
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Isıger Mühendislik
    Uzun beklemenin neticesinde aldığım uyarı aşağıdadır. Uygulama rapor ve evraklarını kurumum bana Bursadan gönderecekmiş bende onları iadeli tahhütlü Bakanlığa gönderecekmişim. Denizlideki şubeleri kapandı çünkü.

Sayın İSMAİL HAKKI KUŞ
    Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    Sınav Sonucunuz: 70
    Başarı Durumunuz: BAŞARILI
    YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURU YAPINIZ..
  20. İsmail Hakkı KUŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115302
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Isıger Mühendislik
    Arkadaşlar Uygulama evraklarını bugün iadeli taahhütlü postaneden gönderdim. Bakalım ne zaman belge ücretini yatırabileceğim. Bekleyelim görelim.
    Ayrıca bakanlığı aradım bu şekilde gönderebileceğimi söylediler.