1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Belge ücretlerine ilişkin duyuru

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Sayın OKAN BOSTAN
    Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    Sınav Sonucunuz: 75
    Başarı Durumunuz: BAŞARILI
    YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA EĞİTİM KATILIM BELGESİ, DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ (BİLDİRİLEN BÜTÜN BELGELER ONAYLI OLMAK ZORUNDADIR) İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN VEYA POSTA YOLUYLA BAŞVURU YAPINIZ..

GİTTİĞİM KURS KAPANDI VE HİÇBİR YETKİLİYE ULAŞAMIYORUM ELİMDE DE HERHANGİBİR BELGE YOK ŞİMDİ BEN NE YAPACAĞIM???????????????
  2. İsmail Hakkı KUŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115302
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Isıger Mühendislik
    Sana belge vermedilermi Okan Bey hiç eğitim kurumundan.
  3. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Belge yok. Kurs bittikten sonra askere gideceğim sınava giremeyeceğim ne yapmalıyım diye sordum. Onlar da bana bankaya harç yatırmazsan sorun olmaz zaten belgelerin bakanlıkta seneye sorunsuz girersin ve belgeni alırsın dediler. Konuşma 2013 Aralık sınavından önce yaşandı. Elimde sadece ders notları ve imzaladığım eğitim bilgilendirme formu dışında belge yok. Fatura vardı ama kayboldu
  4. damla topuz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Ertürk Grup
    27 Aralık Sınavını kazandım fakat henüz ziraat bankasına herhangi bir para yatırmadım; bunun bi zamanı var mı acaba, en son şu tarihtir diye ?
  5. İsmail Hakkı KUŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    115302
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Isıger Mühendislik
    Merhaba,
    Para yatırma zamanı ile ilgili bakanlıktan herhangi bir açıklama görmedim. Bence belgeniz geç çıkmış olur geç yatırırsanız. Sınav durumu sorgulama yaptınızmı acaba belki sizinde belgelerinizde eksiklik olabilir.
  6. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Merhaba Damla hanım https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden durumunuzu sorgulayın önce. Eğer açıksa paranızı yatırırsınız
  7. Funda-3426 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22386
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş güvenliği uzmanı ve işyeri hekiminin sertifika ücretleri aynı, uzmanın sorumluluğu fazla aldığı maaş az vs vs
  8. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Maalesef haklısınız Funda hanım. Ayrıca iş güvenliği uzmanı kelle koltukta çoğu işyerinde ama iş yeri hekimi rahat
  9. Okan Bostan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    116746
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Etki OSGB
    Uygulamalı eğitim formunun bir örneği bakanlığın sitesinde varmış sanırım ama ben ulaşamadım. Link varsa alayım lütfen
  10. yertac İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    54075
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    23/2/2014/ sınavını mahkeme kararı sonucu kazandım. C sınıfı için hesaba para yatırıken sorun çıkmadı. A sınıfı için bankaya gittiğimde T.C kimlik numarası tanımlanmadığını gördüm. Sorulamada nedense eksik evrak dilekçesi vs çıkıyor. Alo 170 aradığımda bir kaç gün sonra bankaya tekrar gidin dediler. Aynı durumu yaşayan var mı?
  11. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    Belli araliklarla isimleri guncelliyorlar 15 gun sonra tekrar bakin
  12. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    2013 Aralık ay'ında A sınıfı Uzman oldum.Belge ücretini gönderdim.Maalesef ne benim ne de arkadaşların belgesi hala yok.
    Bir belgeye alınan para ve karşılığında da gelmeyen bir belge...
  13. semih targaner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Ekim 2015 ---
    mayıs 2015 yükselme sınavı b sınıfı sorularından iptal olan varmı arkadaslar ben bir soru ile kaldım teşekkürler
  14. yasin gökekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27932
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaslar 2015 isg mayis sinavi icin acilmis olan bi dava varmi
  15. yasin gökekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27932
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    B sinifi icin