1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Belge yükseltme sınavını kazandıktan sonra belge ücreti yatıracakmıyız?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve A. Evren ERTOSUN tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. A. Evren ERTOSUN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92188
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bilse bilse Erkan bey bilir dedim. Erkan Bey. yükseltme sınavını da kazandık. Ama işlerimin yoğunluğundan dolayı belge için ne yapmam gerektiği ile ilgili konuyu bulamadım. Bir ücret yatırılması söz konusu olmalı. kdv dahil 413 TL gibi.
    bu ücreti ne zaman yatırmaya başlamalıyız? Yükseltme belgesini bakanlıktan mı teslim almalıyız yoksa bakanlık adresimize gönderecek mi? daha C sınıfı belgemi teslim almadm gerçi.
  2. hüseyin dayıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Veya istediğimiz bir zaman yatırabilir miyiz? (Birkaç ay sonra) hakkımız saklı kalır sanırım. Teşekkürler
  3. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Yukseltme belge ucretini istediğiniz zaman ziraat bankalarından gişelerden ödeyebiliyorsunuz 413 tl .sertifika ücreti derseniz, isminiz ve sınıfınız çıkıyor.bunun icin duyuru yapılmayacak.istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz , ödedikten 3-5 gün sonrada isg katipte tanımlanırsınız.
    Artık belge gonderilmeyecek.dijital belge olacak.istediginiz zaman print edeceksiniz
  4. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu dijital belge meselesi nedir okan bey?kaynak göstererek açıklayabilirmisiniz?
  5. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Genel müdürlük dijital belge çalışmaları başladığı için, belge basımını durduklarını belirtti tel de.
  6. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    21aralikta a oldum 18agustosta da c olmuştum bana ikisine dair hic bir belge gelmedi eğitim kurumunu aradim alo170 i arayin dediler isg katipte sorun yok .