1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Belgesini kiraya veren var mı?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İSG Uzmanlık belgesi kiralanır mı? Hadi kiralamak isteyen var diyelim! Bu işin eğitimini almış, hadi ondan geçtim birazcık eğitimli biri bu belgeyi kiraya verebilir mi?

  Olacağı buydu! Bu belgeler yağma böreği gibi dağıtılırsa olacağı da bu olurdu!

  Belgesini kiralayan kişi doğabilecek sıkıntılar sonrası yargılanacağını sorumlu tutulacağını bilmez mi? Hadi kendi hayatıyla oynar da başkalarının hayatını da üç kuruşa cellata teslim edebilir mi?

  İş Güvenliği vicdani bir olaydır. Belgeyi kiralamak, Her şey den geçelim ahlak sınırlarına sığmayan bir durumdur.

  Belgenin iptalini gerektiren bir süreçtir.

  Bu belgeyi; daha önce kiraladıkları mühendisler odalarından aldıkları belgelerle karıştıran arkadaşlara duyurulur.

  Rent a car açın araç kiralayın!