1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ben 170 hattini aradim!!!

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar 170 hattını arayalım.. Ben aradım ve bir soru yöneterek cevap istedim.. Görmeliydiniz.. bunu hepimiz yapabilirsek bizim de söz hakkımız olduğunu herkes öğrenmiş olacaktır.

  170 hattını arayan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırsa ne yol aldığımızı görebiliriz..
 2. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ses kaydi alsaydiniz keske
 3. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  özkan bey neden anlamsız geldi size ses kaydınız önayak olacak bu işlerde
 4. Emre Öcal İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  77218
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ne sordunuz ne cevap geldi ?
 5. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar yasada gevşeme yaratmak için hükümete müthiş bir baskı geliyor.. bu konuda biz iş güvenliği uzmanlarını yok sayıp bir düzenleme yapılması mümkün değildir. bu nedenle varlığımızı en üst düzeyde dile getirmek için 170 hattını arayıp ertelenmemesi gerektiğini dile getirelim..