1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Benimle çalışmak istermisiniz? :)

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eğer sizde benimle çalışmak istiyorsanız lütfen cv nizi ve bulunduğunuz ili bana mail atınız..

Not: bu bir iş ilanı değildir. sadece elimde olan ve gelebilecek iş talepelerini yönlendirebilmek amaçlıdır.
  2. Abdurrahman Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mesajınızı okudum ve sitenizin iletişim bölümündeki adrese cv'mi gönderdim.
  3. Erdem Ağgöç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    uzman adayı olsakta olurmu acaba :)
  4. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    B veya A sınıfı varsa uzman ihtiyacı bildiren bir arkadaş var... Aracı olabilirim... Teşekkürler
  5. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nurdan hanım telefonda görüşelim.. sevinirim ihtiyaç vardır.
  6. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bir çok ilde ihtiyaç bulunkatadır cv gönderen ve gönderecek arkadaşlara teşekkürler. İhtiyaç bulunan illere göre telefonla iletişime geçilecektir.
  7. müslüm İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    nurdan hanım bana lazım bingöl solhanda baraj şantiyesinde çalışabilecek 350 kişi civarında anafirmada çalışacak firma çok sağlamş.. ayrıntıları daha sonra konuşulur.
    Ve işyeri hekimide tabi lazım
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2013 ---
    özkan bey bizim şantiyeyede A veya B sınıfı ile işyeri hekimi ihtiyacımız var...
  8. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    İsa beye sizden bahsettim sanırım sizinle irtibata geçecektir... A veya B sınıfı ihtiyacı var..
  9. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    Kocaeli' de isg uzman adayıyım, jeofizik müh.yim iş arıyorum...
  10. Hicaz erdem salık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    istanbul pendikte isg uzman adayıyım 18 agusstos sınavına gırıcem sımdıden takıp edıyorum ıns. ıs bulabılırız aslında baslamadan bu ıslerı ogrenmemı saglayacak bıyer arıyorum yardımcı olurmusunuz
  11. Sare Gümüşyazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, Kocaeli'de C sınıfı adayıyım. (18 ağustos). Zonguldak yada Kocaelide uzmanlık yapmak istiyorum.Yardımcı olur musunuz?
  12. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende 18 ağustostaki isg sınavına girecem isg ile ilgili konulara bakıyorum iş olanakları konusunda araştırıyorum çalışmak için yardımlarınızı bekliyorum...
  13. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba
    Bende 18 mayısta sınava gireceğim ve kariyernet üzerinden cv mi iletişim adresinize gönderdim ilgilenip yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  14. Mahmut Tuncer Bingöl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    a sınıfı inşaat uzman adayı var :)
  15. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nurdan Hanım,
    GOSB Bünyesinde A sınıfı uzmana ihtiyacımız var, yardımcı olabilir misiniz? Tşkler
  16. Mahmut Tuncer Bingöl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inşaat sektöründe 750 iş günü sigortam var aynı zamanda iş deneyim belgelerimde uzman ihtiyacı olursa tabiki inşaat totecan_021@hotmail.com mail atabilirsiniz.
  17. naber İSGforum Üyesi

C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım istanbul anadolu yakasında hafta sonları hizmet vermek kaydıyla part time çalışabilirim. iş sağlığı ve güvenliği, yönetim sistemleri, ürün belgelendirme konusunda 10 yıllık belgelendirme tecrübemlerim var. Talepler doğrultusunda iletişime geçebilirim.
  18. Seramik mühendisiyim 5 yıllık mesleki tecrübem var İş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı eğitimi aldım 18 Ağustosta sınava giriceğim ayrıca
    TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ SİSTEMİ TS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
    belgelerinede sahibim sizinle çalışmak istiyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Haziran 2013 ---

Seramik mühendisiyim 5 yıllık mesleki tecrübem var İş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı eğitimi aldım 18 Ağustosta sınava giriceğim ayrıca
    TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ SİSTEMİ TS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
    belgelerinede sahibim sizinle çalışmak istiyorum.
  19. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    olabilirim aslında pendik çarşıda neden olmasın??
  20. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ümit bey hicaz hanım gibi benimde böyle bir beklentim var sınava girmeden bu işe atılmak istiyorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.