1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Benimle çalışmak istermisiniz? :)

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yüksel çalağan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    müslüm bey kolaylıklar diliyorum bilgöl solahdaki baraj şantiyesi yazınızı okudum..18 mayıs sınavına girdim 8 gün sonra umarım alacam belgemi ayrıca bende bilgöllüyüm.belki bu bir artı olabilir.saygılarımla...
  2. zeval21 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhabalar, ben iş güvenliği uzmanıyım jeoloji mühendisiyim yurtdışı ve yurtiçi toplam 2 yıl iş tecrübem var. ilk yardım sertifikam ve kimliğim var. diğer gerekli eğitimler kurslara girdim başka sertifikalrımda vardır. uygun görülmesi halinde iletişime geçebiliriz ve cv mi yollayabilirim.
  3. Özkan bey, msn adresiniz nedir? cv mi yollamak istiyorum Kocaeli civarında iş arıyorum yardımcı olabi,leceğinizi düşündüm
  4. ezgitugral İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İzmirde C sınıfı isg uzmanı olarak iş arıyorum...yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim...
  5. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Gebzede çalışmayı düşünen arkadaslar var mıdır?
  6. erhan41 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ali bey,

Ben gebzede çalışabilirim. c sınıfı 1,5 yıllık tecrübem var. 20 yıldır gebzede ikamet etmekteyim.
  7. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Erhan Bey, detaylı bilgi edinebilmem için mailden iletişime geçer misiniz.
  8. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    darıca olur mu ali bey
  9. Y.Eroğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben 18 mayısta sınava girdim ve sınavda başarılı oldum kocaeli' nde ikamet ediyorum.bu konnuda kendimi geliştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  10. Nevzat Onur Çapalov İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İzmir'de iş yarıyorum. Bilginize
  11. mutlu esen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    18 mayıs c sınıfı sınavını kazandım iş arıyorum zonguldak ankara bolu malatya da calışabilirim .
  12. Halil İbrahim Yener İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende artık C sınıfı uzmanım İzmir' de ikamet ediyorum. Ziraat mühendisiyim, kendi alanımdaki işimi bıraktım uzmanlık alanında acil iş arıyorum.
  13. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    iş güvenliği uzmanıyım sertifika da aldık şu an hem bireysel hem bir danışmanlık firmasıyla birlikte çalışıyorum fakat istediğim beni sömürmeye kalkmayacak bir osgb ile çalışmak
  14. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tekirdağ,Çorlu civarında iş arıyorum
  15. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    bir az önce biryle görüştüm çorlu şantiyesi ben gidemem de isterseniz bir bakın Halil Bey
  16. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sağolun Ömer bey,iletişim nedir?gidicem görüşme için
  17. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    Çorlu veliköyde KARBOSAN Fabrika şantiyesi kalacak yer yemek ulaşım 1750 tl maaş adamın şartları bu TC ATİLLA KOÇ olarak facebookta isterseniz ekleyin bir görüşün
  18. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  19. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tekirdağ,Çorlu civarında iş arıyorum
  20. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman