1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Benimle çalışmak istermisiniz? :)

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hayır malesef dönüş yapılmadı.başka bir iş aramaya devam.
  2. Ömer Faruk Şeker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    C sınıfı iş güvenlik uzmanlığı sertifika almaya hak kazandım, İstanbulda iş arıyorum, banada yardım olabilir misiniz,

Teşekkürler.
  3. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    nerde oturuyorsunuz
  4. Murat Özgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ankara demetevlerdeki osgb mize tam zamanlı c sınıfı iş güvenliği uzmanı çalışma arkadaşları ilgilenenler lütfen
    info@ostimosgb.com
    0538 829 14 07
  5. Ömer Faruk Şeker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bağcılarda oturuyorum şu an,Anadolu yakası da olabilir,Her iki yakada da iş olabilir sorun olmaz.
  6. cengizhan lek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çorumda oturuyorum çevre illerde olabilir.c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.ihtiyaç olursa değerlendirebilirim.
  7. Emrah Gebeş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    18 maysı sınavında başarılı oldum zonguldak ,düzce,karabük,bolu illerinde iş arıyorum.
  8. Fatih Yalçın Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MENDERES OSGB
    İzmir'de varsa alayım ;)
  9. Emrah Gebeş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    izmirde ikamet edecek yerim vardır .iş varsa mailinize cv göndermek isterim. 18 mayıs sınavında başarılı oldum dolayısıyla tecrübesiz olarak geçiyorum işverenlerin dilinde :)
  10. Emrah Gebeş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gebzede ikamet edecek yerim vardır. 18 mayıs 2013 sınavı mezunuyum. BU işi öğrenmek istiyorum ücret konusunda uzlaşırız. Önemli olan şu işi kavramam .
  11. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Özkan Bey iletişim adresinize cv mi gönderdim,teşekkürler.
  12. Tuba Özbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    c sınıfıyım iş bulamadım :( yardımcı olursanız sevinirim ( Aksaray, Antalya , Ankara , İzmit olabilir )
  13. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aynen ben de Tekirdağ-Çorlu civarı iş arıyorum:sinir:
  14. soner soysal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Özkan bey, iletişim bilgilerinizden özgeçmişim gönderdim.
  15. Gülin Denizer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16353
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mesajınızı okudum ben samsunda yaşıyorum fakat izmir olursa iş imkanı olarak sevinirim,sevgilerimlee cv gönderdim.
  16. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende Kimya Mühendisi C sınıfı uzmanım Trabzon' da ikamet ediyorum iş konusunda yardım edebilirseniz memnun olurum.
  17. ferit batmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    şırnakta yeni kurulacak osgb için isg uzmanı arkadaş aranmakta. biliyorum şırnak çok uzak ama iş iştir. iş arayan arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsinler. şartlarını bildirsinler. biz de o doğrultuda teklifimizi yapalım. şimdiden teşekkürler. drferitbatmaz@gmail.com
  18. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba ben Trabzonluyum ne yazık ki Trabzonda iş bulmak çok zor ne yapaıcaz bilmiyorum Türkiyenin birçok yerine gitmeyide göze aldım ama dönüş ne yazıkki yok.Bu arada ben de Kimya mezunuyum
  19. Fatma Aksoy İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2684
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba ben Ankara'da yaşıyorum. C Sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. Fizik mezunuyum. Ankara'da iş arıyorum
  20. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aydın denizli izmir bölgesinde iş arıyorumm
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.