1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Benimle çalışmak istermisiniz? :)

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    merhaba bende Kimya mezunuyum 18 mayıs itibarıyle C sınıfı belgemi aldım fakat trabzondaki bikaç osgbyle görüştüm hemen hemen hepsi bedava çalışırsan olabilir anlamına gelen sözler sarfetti Allahtan üstüne para istemediler. Bunada şükür diyorum ve Türkiye geneli azimle C sınıfı uzman olarak yardımlarınızı bekliyorm(z)..
  2. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Haklısın bende aynı durumdayım bir çok başvurum var ama geri dönüş malesef yok. Zaten şuan C sınıfı uzmanın çok fazla çalışabileceği bir alan yok ve ayrıyetten ortalık c sınıfı uzman kaynıyor. A sınıfı açığı var ama C sınıflarının kendini yetiştirp A sınıfı olmasına imkan verecek bir ortam yok.Saçmalıklarla dolu bir durum.
  3. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Trabzon'da iş bulmak şuan itibariyle imkansız gibi bir şey işimiz mucizelere kalmış :)
  4. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kesinlikle katılıyorum burda iş diye bişey kalmamış :(
  5. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    İşin daha da acı tarafı şu ki. Şu an piyasada bir hayli fazla olan C Sınıfı uzman sayısı 5-6 yıl içinde A ve B sınıfı olarak piyasada olacaklar. Aynı dert bu sefer onlar için de geçerli olacak.
    Düşündürücü bir tablo. Kontrolsüz büyüme bu olsa gerek.
  6. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bence Trabzondaki iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olan arkadaşlarla toplanıp aramızda fikir alış verişinde bulunmamızda fayda var.Birlikten kuvvet doğar.
  7. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    7tane osgb varken nasıl bir fikriniz var mesela. Hani derlerya atı alan üsküdarı geçmiş zaten sanayi fabrika yokki. Arsin organizenin göbeginde biosgb merkezde digerleri daha ne yapabiliriz..
  8. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    7 değil 9 osgb var:)8. ve 9. osgbler 8. ve 9. olmayı göze almışlarsa demek ki yapılacak bir şeyler var.Eğer olmasaydı o osgb'ler açılmazdı.Bir fikrim olduğunu söylemedim ama fikir alış verişinde fayda var diye düşünüyorum.Ortak akıldan bir şeyler doğabilir.Zaten öyle de böyle de kayıp içerisindeyiz.Ve birilerinin bize yol açacağı yok bu saatten sonra ancak ve ancak kendimiz kendi yolumuzu açabiliriz.
  9. sera İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba,
    C sınıfı iş güvenlik uzmanlığını mayıs sınavı ile kazandım.İzmir de iş arıyorum
    tsk
  10. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    o yol açmak için yardımco olacağız diyenlerin biri yok şuan onlar aslında içten içe bizi hiç istemediler başarımızıda hazmedemediler.ama bir gün ki buna çok inanırım KESER DÖNER SAP DÖNER...
  11. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    O hesabı ancak biz döndürebiliriz. O yüzden toplanıp fikir alışverişinde bulunmamızda fayda var diye söylemiştim zaten.Yoksa bu eylemsizlik bizi harcar ve o hesapta dönmez hiçbir zaman.Ortak akıldan belki yeni bir proje çıkarabiliriz çıkaramasak bile en azından denemiş oluruz.Öyle de böyle kaybedecek bir şeyimiz yok şuan ki zaten kayıp içerisindeyiz:)
  12. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    haklısın bu konuda yapabileceğmiz bişeyler varsa ben hazırım
  13. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu konuda böyle düşünen başka arkadaşlar da varsa öncelikle bi toplanalım yüz yüze görüşelim bakalım ne yapabiliriz.
  14. Trabzonda durum bu kadar kötü mü ya, maaş teklifleri ne arkadaşlar
  15. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Valla şuana kadar maaş teklifi bile alamadım bilemiyorum :))
  16. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ben 4 tanesiyle görüştüm ikisi fiyattan söz etti. biri 1500 demişti ama şu 750 gün prim sayısı davası varken. başka bitanesi ise 1250 çok dedi.. bu kadar kötü trabzonda İSG...
  17. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bi kaç ay sonra çalıştırmak için üstüne para istemesinler:)
  18. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    o yüzden ben dedim _ben sizi ararım:)_ yoksa cepteki parada gidecekti:):)
  19. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben sizi ararım güzel olmuş.Hep onlar aramadı biraz da sen arama :)
  20. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    nesini arım ay doldumu e hesapta para yokta derler:) trabzonda belge evin duvarında çerceveli güzel durur bence:)
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.