1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Benimle çalışmak istermisiniz? :)

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ağustos sınavına girecem 18 ağustostan sonra istanbulda kendimi geliştirmek için osgb de çalışmak istiyorum bu konuda ilgilenen arkadaşlardan yardım bekliyorum
    email: abdurrahimciftci83@gmail.com 0546 401 78 25
  2. bende trabzonda mevcut işimi bırakıp osgb düşünüyordum ama demek ki hiç yaklaşılmaz
  3. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kendini garantiye almadan mevcut işini bırakıp bu işe yönelme derim ben pişman olabilirsin.Ama garanti bir yerle iyi şartlarda anlaşabilirsen ondan sonra bırak bırakacaksan işini.
  4. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Özkan Bey Ben Hatay dayım hatırlatayım dedim.
  5. şeydali İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    C sınıfı uzman adayıyım. İş sağlığı ve güvenliği bölümü mezunuyum. konya da ikamet etmekteyim. İş arıyorum. Ehliyetim var. OHSAH 18001 sertifikam ve çeşitli sertifikalarım bulunmaktadır. iş deneyimim mevcuttur. (osgb ve danışmalık firmalarında)
    mail adresim: seyda.sandal@gmail.com
  6. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu ülkede geleceğe dönelik bir plan yapilmaz anlık yaşanır.. ona göre plan yapilmalidir. cok arkadaşım vardi işlerinden ayrıldı iş güvenliği uzmanı olmak 750 günden yararlanmak istedi ama olmadı herşey ellerinde patladı. bu yasa ertelendi yama yapilacak yama hiçbir zaman tutmaz. 1 ocak itibariyle yine ertelenecek cünkü önümüz mart ve seçim var.... unutmayin birde savaş
  7. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    o yüzden yatırımcılar 50 yıllık ihalelere giriyor milyar dolarları bağlıyor dimi :)
  8. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben maden piyasasini biliyorum kötü durumlar. sıcak para akışı yok.. türkiyede kaç zengin var? sen zengin misin? 50 yıllık yatırım yapabiliyorsun yapamiyorsun ki... herzaman yarın işten cıkacakmisin korkusu var
  9. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Dünyanın en hızlı büyüyen 2. ve Euro bölgesinin en düşük işsizliğin sahip bir ülkede işsiz kalırım korkusu mu yaşıyorsunuz. :)
  10. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    doğğru diyorsunn vallahi :)) benzin ve doları söylemiyorum ...
  11. aydinmollaoglu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7137
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  12. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Evet görüldüğü gibi ülkede işler iyi gidiyor. Korkacak bir durum yok geleceği umutla bakın.
  13. aydinmollaoglu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7137
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende özel sektörde çalışıyorum yarın işsiz kalırım korkusu bende var ama bu kötü gidişatı göstermez. Özel sektörde olan olabilecek bir durumdur. Garanti iş istiyorsanız memur olarak çalışırsınız.
  14. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Özkan Bey, açıklanacak sınav sonucuna göre size bilgilerimi göndereceğim inşaallah.
  15. aydinmollaoglu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7137
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  16. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalışmak isterim mayıs sınavını gectım hala iş bulmadım
  17. Fazilet Perpil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba ben iş sağlığı güvenliği bölümü mezunuyum ve kasım 23 sınavına gireceğim uzman adayıyım Allah izin verirse insallah uzman olacağım osmaniye de oturmaktayım yardımcı olursanız sevinirim...iii geceler dileklerimle...
  18. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    İstanbul da oturan bir arkadaşımız için iş ayarlayabilirim.
  19. Fazilet Perpil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    malesef uzak ömer bey :(
  20. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ömer bey ben istanbulda oturuyorum isterseniz görüşebiliriz...0546 401 78 25
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.