1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Benzer konular

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Sayın üyeler,

  Son zamanlarda sitemizde benzer konuların sık sık farklı üyeler tarafından açıldığını gözlemlemekteyiz. Buda bizleri sıkıntıya düşürmektedir. Benzer konuların olması bir müddet sonra sitenin takibini zorlaştırmakta ve takipçilerin gereksiz vakit harcamasına neden olmaktadır.

  Bu durumların önüne geçmek için sitemize yeni bir özellik ekledik. Artık konu açarken konu başlığını yazdığınızda benzer konu başlığına ait konular listelenecektir. Benzer bir konu daha önce açıldıysa lütfen önceki konuya katkıda bulunarak bilgilerinizi paylaşınız.
  1-8.png

  ÖNEMLE HATIRLATIRIM Kİ BU KURALA UYMAYAN VE DAHA ÖNCE AÇILMIŞ KONULARI TEKRAR AÇAN KULLANICILARIN KONULARI BENZER AÇILMIŞ KONULAR İLE BİRLEŞTİRİLMEKTEDİR.

  Saygılarımızla,

  İSGforum Sistem Yönetimi