1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Benzin istasyonlarında acil durum planı

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Çağlar Orhan tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  3413
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba,

  Akaryakıt(Benzin) istasyonlarında acil durum planı nasıl olmalıdır.Örnek teşkil edecek bir çalışma varmıdır.Teşekkürler.
 2. Çağlar Orhan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  3413
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  :( cevap yok mu kimseden...
 3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  standart acil eylem planları olabilir ekstra en önemlisi parlama patlama kısmı
 4. nagehan gençağa İSGforum Üyesi

  Standart acil eylem planı orası olmaz bence.. Zaten az kişi çalışıyorlar ama risk çoook büyük daha farklı hazırlanmalı Bende yeni bir akaryakıt istasyonuna başladım. HAzırlamaya çalışıyorum.. Bence tüm çalışanlara itfaiyeden eğitim aldırılmalıdır.