1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Benzin ve lpg istasyonlarında hangi iş ayakkabısı kullanılır?

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve hiyidikici tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. hiyidikici İSGforum Üyesi

  Kıvılcımı tehlikeli olduğu, işlerde çalışan işçilerin ayakkabılarında, çelik veya demir çivi, kabara, burun demiri, nalça gibi metal kısımlar bulunmayacaktır.(İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğü Madde:532) DİYOR FAKAT EN ISO 20345 STANDARTINDAKİ ÇELİK BURUNLU AYAKKABI ANTİ STATİK ÖZELLİK TAŞIYOR , ŞİMDİ BEN BU AYAKKABIYI BENZİN VE LPG İSTASYONUNDA ÇALIŞANLAR İÇİN KULLANDIRTA BİLİR MİYİM YADA HANGİ İŞ AYAKKABISINI KULLANMALILAR ?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  hiyidikici
  ISGForum Üyesi

  FİRMA AYAKKABILARI ÇOKTAN ALMIŞ, ÇELİK BURUNLU OLMASINA RAĞMEN ANTİSTATİK ÖZELLİK TAŞIYOR, SİZCE YİNEDE AYAKKABILARI GERİ VERMELERİNİ SÖYLEMELİ MİYİM YOKSA KULLANILABİLİR Mİ ?