1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Beraber çalışmak isteyen bireysel iş güvenliği uzmanları bursa bölgesi

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve isgcevremuh tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    OSGB mi? Değilse iştigal alanı nedir firmanın?
  2. dilemma İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aynen katılıyorum, imzamı atarım...
  3. dilemma İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çok katılmıyorum sana, osgb ler her çalıştırdığı uzmanı 217 saat (mümkün olduğu kadar) hesabını yapar, öncelikle ucuz işgücü nü engellemek geregir ki bu da 21 aralık artı 23 şubat itibari ile hepten değişecek arz-talep dengesi ile namümkün gözükmekte. şöylr söyliyim kariyer nette başvuru yaptığım kurumsal bir osgb nin hemde kısmi tecrübe isteyen pozisyonuna 1500 üzeri başvuru vardı hemde C hariç yani A, B için..
  4. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Organize Sağlık ve Güvenlik Birimi.
  5. isgf-1 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Eğri oturup, doğru konuşalım. İşveren (>50 kişi çalıştıran); tüm işlerim görülsün, mevzuata uygun çalışılsın, faturam kesilsin ister. Buradan bakıldığında OSGB ler hep 1 adım önde olacaktır, bireysel çalışmaya göre. İleride de (1-2 sene içinde) bünyesindeki mühendis(ler) sertifikalı olacağından, OSGB ler işyeri hekimi şirketlerine dönecektir.
  6. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    Yalova'dan Serkan Sü, A sınıfı iş güvenlik Uzmanı 0 532 551 67 85
  7. İlker URALLI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Eskişehir'den ilker URALLI C sınıfı iş güvenlik uzmanı...
  8. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel sektör / Bakım Müdürü
    Bursadayım...

A Sınıfı / Makine Mühendisi
    Cep : 0535 929 38 66