1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Beyaz baretin kadrajı fotoğraf yarışması

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 27 Mart 2018 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG]

  Beyaz Baretin Kadrajı

  “Mühendis Mimar Şehir Plancılarının Gözünden Çalışma Yaşamı”

  Ödüllü Fotoğraf Sergisi – 2018

  Şantiyede, ofiste, plazada, madende çalışan, emeği görünmeyen, gösterilmeyen 600 bini aşkın mühendis, mimar, şehir plancıyız. Çalışma yaşamının her yerindeyiz; bazen ofiste bilgisayar başında bilgisayar mühendisi, tarım alanında, portakal bahçesinde ziraat mühendisi, şantiyede beton döken inşaat mühendisi, fabrikada CNC başında makine mühendisi, proje başında sabahlayan mimar, planlama ofisinde emek veren bir şehir plancısı…

  Sayıları her geçen gün katlanarak artan, mesaiye, düşük ücretlere zorlanan, çalışma sahasında onlarca mesleki ve yaşamsal sorunla boğuşan, aynı zamanda bu zorlu koşullarla mücadele edenleriz. Biz aynı zamanda çalışma yaşamının birer gözlemcisiyiz.

  Şimdi yaşadıklarımızı ”kadraja” alma zamanı. Politeknik; mühendis, mimar, şehir plancılarının gözünden çalışma yaşamına, çalışma alanlarına bakmak için ”Beyaz Baretin Kadrajı” sloganı ile ‘Mühendis Mimar Şehir Plancılarının Gözünden Çalışma Yaşamı’ Ödüllü Fotoğraf Sergisi düzenliyor.

  Ödül töreni ve sergi 5-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek ve daha sonra da İstanbul, İzmir, Bursa’da sergilenecek.

  Ürettiklerimizle, emeğimizle önemli bir parçası olduğumuz çalışma yaşamına hep birlikte bakmak, çalışma koşullarına dikkat çekmek ve paylaşmak için meslektaşlarımızı, mühendisleri, mimarları, plancıları fotoğrafları ile sergiye davet ediyoruz.

  Ayrıntılı bilgi için: http://mmspsergi.politeknik.org.tr/